Od początku działalności zakład dokłada starań w zakresie zapewnienia pracownikom nie tylko bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, gdyż te i tak są wymagane przez prawo, ale także o stworzenie przyjaznej atmosfery, w której pracownicy chętnie przychodzą do pracy i wykonują swoje obowiązki z zaangażowaniem. Już dzisiaj osoby zatrudnione w GPI Kraków mogą liczyć na:  premie i nagrody finansowe uzależnione od poziomu realizacji celów oraz wyników zakładu, prywatną bezpłatną opiekę medyczną (za dopłatą również dla członków rodzin), udział w licznych ciekawych i rozwijających szkoleniach oraz seminariach, dofinansowanie na święta, dofinansowanie do zajęć rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, udział w wycieczkach organizowanych przez zakład (z częściową odpłatnością). GPI Kraków chętnie zatrudnia członków tych samych rodzin.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pomocnik drukarza

Podstawowe obowiązki:
  • odbieranie wyrobu gotowego z maszyny drukarskiej i układanie na paletach,
  • kontrolowanie wizualne wyrobu gotowego i układanej palety,
  • informowanie drukarzy i kontrolerów jakości o dostrzeżonych błędach jakościowych wyrobu gotowego,
  • udział w przezbrojeniach maszyny drukarskiej.
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • dyspozycyjności i zaangażowania,
  • rzetelności i poczucia odpowiedzialności za powierzoną pracę,
  • efektywnej pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie i nagrody finansowe zależne od poziomu realizacji celów,
  • bonusy finansowe za polecenie do pracy nowych osób,
  • prywatną bezpłatną opiekę medyczną (za dopłatą również dla członków rodzin),
  • rozbudowany pakiet socjalny (bony na święta, karnety do kina i na basen, wycieczki krajowe oraz zagraniczne),
  • udział w szkoleniach i seminariach.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2024 r.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas, prześlij swój życiorys (CV) na adres e-mail: hr.krakow@graphicpkg.com lub pocztą tradycyjną na adres:
Dział Kadr i Płac
GPI Kraków Sp. z o.o.
Stanisławice 360, 32-015 Kłaj

W związku z przepisami o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o dodanie w CV klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu aktualnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku od daty wpływu mojego CV do firmy GPI Kraków Sp. z o.o.”

Administratorem danych jest GPI Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Stanisławice 360, 32-015 Kłaj. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.